İade Politikası

İade Politikası

Müşterilerimizin ne aldıklarına dair güzel bir betimleme yapmak amacıyla sitemizde ürünlerimizi fotoğraflar ve açıklamalarla anlatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bir ürünü alıp denediğinizde beğenmeme ihtimaliniz olduğunu biliyoruz. Bu sebeple, her siparişe 30 gün içerisinde iade garantisi veriyoruz. Size yanlış ürün gönderilmesi ya da ürün kalitesinde bir kusur olması durumunda iade gönderi ücreti Mint Moda tarafından ödenir. Ürün tesisimize geri geldiğinde ödemeniz iade edilir.

İade Süreci

  1. Sipariş bilgilerinizi ve iade talebinizin kısa bir açıklamasını müşteri hizmetlerine iletin. Ürünün net bir fotoğrafını göndermenizi isteyebileceğimizi lütfen unutmayın. 
  2. Size, daha fazla talimat içeren, yazdırılabilir bir form göndereceğiz. Bu, iade adresini ve iade ettiğiniz siparişe dair temel bilgileri içermektedir.
  3. İade ettiğiniz ürün veya ürünlerle birlikte iade formunu gönderinin içine yerleştirin. Lütfen ürün veya ürünleri size ulaştığı gibi paketlemeye özen gösterin.
  4. Ürün veya ürünleri kargo şirketi aracılığıyla bize geri gönderin. İadenin aciliyeti varsa lütfen müşteri hizmetleriyle iletişime geçin ve onlara iade edilen gönderiler için bir takip numarası verin.

İstisnalar

30 gün içerisinde iade politikamızın geçerli olmadığı istisnai durumlar:

  • Ürünler giyilmiş, hasar görmüş, esnemiş veya kirlenmişse;
  • Ürünler eksikse (kısmen eksik takımlar, kayıp parçalar veya aksesuarlar vb.);
  • Ürünler sıra dışı ortamlarda saklanmış veya sıra dışı ortamlara maruz kalmışsa;
  • Ürünler yetkisiz onarım, yanlış kullanım, özensizlik, kötüye kullanım, kaza, tadilat veya yanlış kuruluma maruz kaldıysa;
  • Talep kargo varış tarihinden 30 gün sonra yapılmışsa.